Kto przy zdrowych zmysłach zatrudni młodą kobietę, jeśli przysługiwać jej będzie xx miesięcy urlopu i trzyletni okres ochronny? Zagonić klacze rozpłodowe tam, gdzie ich miejsce, po prostu…
Edit: trzy szóstki, szóstki trzy, będziemy darknesss(s), pójdziemy na szatańsko mroczny trzyszóstkowy film. W końcu, jak zły może być film o NIM. No więc, może być bardzo bardzo beznadziejny, ale nie o tym chciałam. Siedzę w ciemnym strasznym kinie i oglądam trailery (najlepsza część senasu…), do mojego rzędu wtacza się kilkuosobowa grupka młodych pure-evil. Moja idealna miejscówka (środek-środek) wyraźnie rozpala ich ciemne serca pożądaniem, tak więc jeden z Synów Szatana podejmuje inicjatywę:
-A nie będzie się Pani bała koło mnie siedzieć?
-W Twoim wieku nosiłam lepsze black’owe makijaże.
-…
Amen.


Dobrą datę, taką znamienną wybrałaś na zamieszczenie tego wpisu.
Doszuć do tego jeszcze “wychowanie patriotyczne” i obowiązkową religię (katolicką, rzecz jasna, bo to jedyna prawdziwa) i rysuje nam się zaiste przerażający obraz.
Tobołek na plecy i z kopyta rusz!
jajgorsze jak k. podejmują tematy polityczne – i tak nigdy nie zrozumieją niczego tkck
dlatego Kuleczko lepiej zamilcz 🙂
Miało być “dorzuć”. O ja biedna nieszczęśliwa, jak ja piszę:)
Dobra, aleś mu dogadała.
Hahahahhaha, bardzo to dobre było 😀 Ale przeciez makijaże się nosiło z wielkim upodobaniem i na dodatek ze świętm przeświadczeniem, że sa one estetyczne. Ale cóż, hormony mają wielką moc wpływania na nasze postrzeganie świata. 😀
A film aż tak był nedzny?Pytam sie, bo moje zasoby finansowe nie spełniaja moich oczekiwań 😀
Hmmm, zobaczny: nudny, niestraszny, wtórny, bezsensowny, nietrzymający się kupy, żeby chociaż atrakcyjny wizualnie… ale nie. Element poytywny – czcionka w czołówce (i tyle). Lepiej by się chyba oglądało Szczęki X.
O tak, casy złotej młodości i makijaży *sentimental *.
To nie idę, okradne dystrybutora ściągając sobie ten film z netu, jak bozia przykazała.
Chyba umieram, nic mi się już nie chce robić a sesja sie jeszcze nie zaczęła. Jutro mam egzamin i jakoś to wszystko czarno widzę;/
ej no. to tylko sciagne i nie bede wydawac na kino. a dzis bylam na sajlent, o jezu jakie sliczne. ale straszne ani troche.
O w mordę. Twoja odzywka to po prostu t0tal 0wnage. Biję czołem.
Zresztą dziś stwierdziliśmy na seminarium, że filozofia to ironia. Jak jasna cholera.
Profesor Dominacji już 2 lata temu nasz poinformował, że cała filozofia jest kantem i niczym >:]
Tak czy owak, należy ci się .45’tka i piwo 😉 . I obcisłe skórzane portki. Mruuuu…