…wielcy również. A może wręcz przede wszystkim, zwykli ludzie po prostu znikają gdzieś za horyzontem.
Szanowałam i szanuję, doceniłam i uznaję. Hołd oddałam… więc na litość [czegokolwiek] nie chcę być nazywana zimną suką, bo za mało wylałam łez przed telewizorem, przed którym nie spędziłam całego weekendu!
…
Matki tak widocznie mają.


Ale, kurwamac, po co tak maja?
Menopauza?
Zdewocenie?
Niedorzniecie?
Ogolna histeria.
Szlag mnie trafia, ale to nie pierwszy raz.
I pewnie nie ostatni.
PS. Twoja matka tak wlasnie miala?
Żadna inna…
Szlag…
Wydawala sie rozsadna istota.
Kiedys…
Jakies zmiany?
W sensie?
Pewnie rzeczy sie zmieniaja, pewnie nie. Matka sie widać zmieniła.
Ano mają…
A “zimna suka” to i tak niewiele.
…
Potrzeba manifestacji, plakatu w oknie, wstążeczki przyczepionej do żakietu, kupowania ziemi z miejsca urodzenia, i płaczu wielkiego zawodzącego płaczu, nie ważne czy to wszystko na pokaz, czy faktycznie z głębi serca – być musi. Bo Wielki Brat (Wielka Matka?) patrzy. Uwierz mi, że moja Matka w tym wypadku lepsza nie była.
Wiem, ale dbam o dobre imię mojej matki oraz staram się być cenzuralna.
Moja mnie namawiała tylko na udział we wczorajszej Mszy, albo spędzenie kilku godzin w kościele św.Anny. Ale żadne wyzwiska nie padły. Zresztą, ponieważ niewiadomo czemu robię za rodzinną ateistkę, poddała się dość szybko.
Coś w tym jest, jakiś wirus opanowujący kobiety po 40.
Wiesz , to jest tak , ze “Smierc jednostki to wielka tragedia , a smierc milionow tojuz statystyka” ,co w praktyce okazuje sie byc swieta prawda,niestety … ;/